Mysłowice, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator wózka widłowego - zarabiaj do 5015zł/mc MYSŁOWICE

Poszukujemy osób z uprawnieniami UDT do obsługi magazynu w Mysłowicach przy ul. Brzezińskiej

Opis stanowiska:

&#8226; rozładunek, załadunek towaru
&#8226; magazynowanie towaru przy użyciu wózków czołowych
&#8226; dostarczanie komponentów z magazynu/produkcji

Nasze oczekiwania:

&#8226; uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego
&#8226; mile widziane doświadczenie zawodowe

W zamian przygotowaliśmy:

&#8226; stabilność zatrudnienia (najpierw umowa o pracę z naszą agencją i już po 6 miesiącach możliwość umowy bezpośrednio z zakładem)
&#8226; benefity pozapłacowe
&#8226; kartę Sodexo
&#8226; wynagrodzenie bazowe z gwarancją podwyżki po 3 i 6 miesiącu pracy
&#8226; premie miesięczne

Aplikuj lub zadzwoń i umów się na spotkanie: 725 253 908

Agencja Pracy Tymczasowej nr 24292

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 20 Styczen, 2022  10:39

Identyfikator: 712117

Wyświetleń: 1596